Download menu

Přední světlo a maska

  • Francek
  • Avatar uživatele Francek Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
Více
14 roků 6 měsíců zpět #11304 od Francek
Přední světlo a maska vytvořil uživatel Francek
Koupil jsem si nedavno drko ale přední světlo i s maskou nejsou originalní a prdlajs to svítí.Moc tomu nerozumím ale borec s kterým jsem to kupoval říkal že v tom světle je obyč žárovka a že to bude málo svítit(a měl pravdu) a kdybych tam chtěl dát halogenku tak ta že má jinačí patici a musel bych sehnat jinačí světlo. Origo se mi nedaří sehnat tak jsem se chtěl zeptat jestli má někdo z vás masku z nějakýho jinýho stroje a jak je s tím spokojen co se týče vzhledu a i kvality osvětlení.
Pak bych měl jěště otázku, která sice nezpadá pod toto téma ale když už píšu... Tady na webu jsou drka rozdělený na R,RS,RSE a SE ale ja mám RE . Tak bych chtěl vědět s kterým zde uváděných typů je ten můj nejbližší . protože u některých návodů na opravu nebo údržbu je třeba napsáno "platí pro R" nebo jen "pro RS" atd. Tak abych věděl která ta část je určená pro můj typ stroje. diky za odpovědi

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět - 14 roků 6 měsíců zpět #11308 od Piwča
Odpověděl Piwča pro téma Přední světlo a maska
Francek napsal:

Tady na webu jsou drka rozdělený na R,RS,RSE a SE ale ja mám RE . Tak bych chtěl vědět s kterým zde uváděných typů je ten můj nejbližší . protože u některých návodů na opravu nebo údržbu je třeba napsáno "platí pro R" nebo jen "pro RS" atd. Tak abych věděl která ta část je určená pro můj typ stroje. diky za odpovědi



Motory R,RS,RSE,RE jsou stejný, pokud je v označení E, má to startér + to co k němu patří, cívka s magnetem na ovládání dekompresoru, startovací relé atp., takže i údržba a intervaly, napínaní řetězu vyvažovacích hřídelů atp. jsou stejný.

SE je už jiná motorka, neříkám horší nebo lepší, ale má jiný vlastně všechno.

Ani se nedivím, že v tom označení někdo tápe, to není chyba Admina, i samotná Suzuki v tom udělala bordel, viděl jsem dost RSE, co maj na plastech označení RS, a není to žádnej českej bastl, takhle to japonci pustili do světa.

S tím světlem nevím, ale i to origo nesvítí nic moc, jízdě za tmy se radši vyhýbám.

Na každém setkání jsem potkal celkem super spolek bláznů a plnou lednici piv, k dokonalosti chyběl snad jen konopný smotek, halelůjá
Poslední změna: 14 roků 6 měsíců zpět uživatelem Piwča.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Petr650
  • Avatar uživatele Petr650
  • Offline
  • Dobrý diskutér
  • Dobrý diskutér
  • endurista
Více
14 roků 6 měsíců zpět #11309 od Petr650
Odpověděl Petr650 pro téma Přední světlo a maska
Zdravim mam dotaz jestli maj vsechny SECka stejny predni svetlo a masku nebo jestli tam je v nejakech rokach rozdil. Mam totiz 96 a muzu koupit z secka z roku 2003 tak jestli to bude pasouvat. diky za odpoved Petr

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět - 14 roků 6 měsíců zpět #11311 od Piwča
Odpověděl Piwča pro téma Přední světlo a maska
Světlo asi jo, ale všechny SE nemaj stejnou masku, nevim od jakýho roku, ale ty novější jí mají jako DR 400, jestli jsou stejný i úchyty, taky nevim. A tak vlastně nevim, proč sem vůbec píšu, když vim vlastně h.vno. :)

Na každém setkání jsem potkal celkem super spolek bláznů a plnou lednici piv, k dokonalosti chyběl snad jen konopný smotek, halelůjá
Poslední změna: 14 roků 6 měsíců zpět uživatelem Piwča.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • PajaDR650
  • Avatar uživatele PajaDR650
  • Offline
  • Velmi dobrý diskutér
  • Velmi dobrý diskutér
Více
14 roků 6 měsíců zpět - 14 roků 6 měsíců zpět #11317 od PajaDR650
Odpověděl PajaDR650 pro téma Přední světlo a maska
Orig. světlo u DR-ka nesvítí nijak extra, ale občas jezdím s kamarádem, kterej jezdí na XT a to je úplná bludička, a to používá jen dálkový. Tlumený je jako kdyby nesvítil. DR-Z se mi zdá že nesvítí špatně(pokud bys sháněl světlo z něj), ale já mám před světlem kryt z plexi kterej je navíc imrvére zaprasenej, takže toho po večerech taky moc nevidím...
Lidi čato používaj "tuningový" žárovky - silnější, jenže pokud se nezajistí lepší chlazení paraboly, tak žárovka obvykle brzo praskne nebo se dokonce vyhřeje i celá parabola a je hotovo.
Poslední změna: 14 roků 6 měsíců zpět uživatelem PajaDR650.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Andrej
  • Avatar uživatele Andrej
  • Offline
  • Dobrý diskutér
  • Dobrý diskutér
  • Když nejde o život, tak jde o hovno!!
Více
14 roků 6 měsíců zpět #11338 od Andrej
Odpověděl Andrej pro téma Přední světlo a maska
zdravím dr-káře :) s tím světlem jsem měl taky problémy jelikož to origo fakt svítí špatně. Po večerech toho sice taky moc nenajezdím, ale když to příjde tak chci vidět. Ja koupil tuningovou žárovku super blue je to normální 60/55W svítí o poznání lépe a nějak zuřivě se nepřehřívá. měl jsem kámoše co tam dal 100 a nedopadlo to zrovna nejlépe. Podle mě je to nejméně nakladné řešení (cca 400kč)a je to o poznání lepší. :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.297 sekund
Powered by Kunena fórum