Download menu

DR SUPERMOTO

Více
1 měsíc 2 týdnů zpět - 1 měsíc 2 týdnů zpět #21273 od Martin
Odpověděl Martin pro téma DR SUPERMOTO
Těžko ti tu asi někdo fundovaně poradí-myslím ti,kteří tu s DRkem nebo jinou moto ještě zůstali.
Pár lidí dříve tu nějaké úpravy na motárda zkoušelo,ale to tu je popsáno.
Zkus sehnat nějaký kontakt na Honze-byl od Brna,možná by ti mohl poradit,co a jak.B)
hpr-sm.webnode.cz/
Poslední změna: 1 měsíc 2 týdnů zpět uživatelem Martin.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
1 měsíc 2 týdnů zpět #21274 od PaKo
Odpověděl PaKo pro téma DR SUPERMOTO
Já tušil že tady mně pšenka nepokvete, nevadí, děkuji za ochotu, nějak se s tím pofackuju. Tomu Honzovi jsem ani nevolal, to budou mraky peněz, to si nechám na opravdovýho motarda....
No a zbytek mých tajných invencí uzříte až na srazu.....snad neudělám drakovi ostudu.....
mějte se pěkně, Pavel

Více
2 týdnů 6 dní zpět #21281 od RedBoryyys
Odpověděl RedBoryyys pro téma DR SUPERMOTO
To je snad jediná úprava tohoto typu,co se mi líbí...
https://motorky.bazos.cz/inzerat/97544104/Suzuki-DR-650-motard.php
Přílohy:

Více
3 dní 22 hodin zpět - 3 dní 22 hodin zpět #21284 od PaKo
Odpověděl PaKo pro téma DR SUPERMOTO
Jojo, není to škaredý, už jsem si ji prohlížel, akorát zblízka je to humus, láklý sprejem, blatník je černej diky hnusnymu polepu, redukce brzdovych třmenů odfláklý, a diky absenci toho zpevňovaciho členu pod předním blatnikem to musí mít tristní jízdní vlastnosti. Budu vám to na srazu muset ukázat, jak to má vypadat.....
Už to mám dost rozjetý, dokonce jsem snad dostal typ, jak tu přestavbu posvětit v TP. To by byla bomba.
Dělám to tak, aby byla eventuálně možnost vše vrátit zpět, takže v nejhorším kazdy 4 roky převlíkačka. Kolik 4-letek tahle sůzí babička ještě nakroutí, o tom by se dalo polemizovat......hezkej den, bando.....PaKo
Poslední změna: 3 dní 22 hodin zpět uživatelem PaKo.

Vygenerováno za 1.372 sekund