Download menu

LESY

  • DRTOMI
  • Avatar uživatele DRTOMI Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
18 roků 1 týden zpět #151 od DRTOMI
LESY vytvořil uživatel DRTOMI
Caute zaujimalo by ma kolky z vas na motkach jazdite aj po lesnych cestaych, nejake to blato, sneh, riecka?? hmm lebo sa mi zda ze 99 percent iba cesty , Chlapci ved je to sice cestne ale ENDURO . Ja osobne by som najradsej po tych cstych sotolinovich od rana do vecera jazdil. Ale treba si vybrat cas ked tam ensu ludia lebo cakam kedy chcytim kamen do hlavy :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • PajaDR650
  • Avatar uživatele PajaDR650
  • Offline
  • Velmi dobrý diskutér
  • Velmi dobrý diskutér
Více
18 roků 6 dní zpět #163 od PajaDR650
Odpověděl PajaDR650 pro téma LESY
Taky mě baví trochu si pojezdit jen tak po kopcích kde mě jenom napadne.Když se ale projíždíme s kámošem kterej má Wildstara, tak jsme kvalitou cesty docela limitovaný.Vždycky si teda aspoò plánuju offroud vyjížďky všude kde projedem.Teď mě tøeba docela lákají Boletice(voj. prostor)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • ondra
  • Avatar uživatele ondra
  • Návštěvník
  • Návštěvník
18 roků 1 den zpět #206 od ondra
Odpověděl ondra pro téma LESY
no ja jezdim vsude kde se da,neveril bych co to Deerko dokaze,fakt husty,dobra masinka.davam fakt vsechno,lesy,louky,cerstve poorana pole,brody,bahno,fakt si stim poradi a na silnici taky pekne upaluje,v poho masina

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 den zpět #211 od Wosa
Odpověděl Wosa pro téma LESY
Dokava se vám nezamotá větev do drátù(mimochodem na bahně:P ) a pak je sháníte 3týdny:laugh:
Ale jinak 100% motorka...zvládá fakt dost lesy, polòačky, silnice, dálnice. Teď jsem s nim upaloval 100km po dálnici a v klidu, auta do 1,9 si neškrtaj:laugh: jen kdyby měla o 10koníkù víc...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • DRTOMI
  • Avatar uživatele DRTOMI Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
18 roků 1 den zpět #215 od DRTOMI
Odpověděl DRTOMI pro téma LESY
WOSA podla mna si neskrtne ziadne auto co nema cez 200PS

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • DRTOMI
  • Avatar uživatele DRTOMI Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
17 roků 11 měsíců zpět #234 od DRTOMI
Odpověděl DRTOMI pro téma LESY
MYSLEL SOM zrychlenie na maximalku ma da dole aj felicia:laugh:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Endurix
  • Avatar uživatele Endurix
  • Návštěvník
  • Návštěvník
17 roků 11 měsíců zpět #270 od Endurix
Odpověděl Endurix pro téma LESY
Jezdim po tom co mi pøíde pod kola. Nejraději lesy. Okresky taky nejsou špatny, ale musí to bejt poøádná motanice s pěknejma zatáčkama.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Roman
  • Avatar uživatele Roman
  • Návštěvník
  • Návštěvník
16 roků 11 měsíců zpět #2484 od Roman
Odpověděl Roman pro téma LESY
tak určitě radeji jezdim nekde mimo asfalt, leč bohužel nejde to vždy. Ted jsem se nejak naučil jezdit po turistickejch trasach- to je enduro! (pozor na žlutou- s tou mam vždy problemy- bud hodne bláta nebo velky kameni do prudkeho kopce bez možnosti se otočit a jet zpatky.....) asi se dam k turistum;) P.S. když potkam nejakyho pěšáka tak uberu, podekuju. A s ladakem bych do lesa nejel...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • pete
  • Avatar uživatele pete
  • Návštěvník
  • Návštěvník
16 roků 11 měsíců zpět #2494 od pete
Odpověděl pete pro téma LESY
tak ja jazdim 95% mimo asfalt, sme tu partia, je to zaujimave, od 7 rocneho po 47 rocneho ;)
no a v lese treba davat sakra pozor, listie na mokro, tak to si casto vidim zadne koleso, tak sa tomu radsej po dazdi vyhybam ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 11 měsíců zpět #2496 od Martin
Odpověděl Martin pro téma LESY
Jak píše Roman,po tùristickejch značkách to jde,ale ne vždy je to sjízdný. Nejhorší je to,když sjedeš někam odkud vede pouze jen jedna cesta a ta je kolmo vzhùru. Máš pravdu,že je lepčí zpomalit,kývnout a pak frčet v klidu dál,než kalit pod plynem kolem nich a pøíště se s některým jiným setkat a ten už mùže mít v ruce sukovici,kterou se tě bude snažit sejmout.:woohoo:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • pedros
  • Avatar uživatele pedros
  • Návštěvník
  • Návštěvník
16 roků 11 měsíců zpět #2717 od pedros
Odpověděl pedros pro téma LESY
Nedávno jsem se v lese vysekal. Byl už večer, stmívalo se, neměl jsem absolutně tušení kde jsem, motorka nejela. Prekérní situace. Zkoušel jsem to tlačit, ale na lesní cestě do prudkýho kopce to prostě nešlo, tak jsem to vzdal, vytáhl náøadí a pustil se do opravy, dokud bylo ještě trochu světlo. Povedlo se a tak nějak jsem dojel. Od té doby razím zásadu do lesa nikdy sám. A páč tady nikoho neznám (sem se čerstvě pøistěhoval) tak jezdím jen silnice a polòačky. Ale tady na Karlovarsku to vùbec nevadí, takový serpentinky jinde nenajdete.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 11 měsíců zpět #2746 od Martin
Odpověděl Martin pro téma LESY
Tak takovou pøíhodu ti nezávidim. Na jaøe jsem DRaka lehce položil mezi spadlýma stromama u Slap. Chvilku trvalo než se motor umoudøil a začal pracovat,jak má-ještě že má starterB) a po této malé prekérce jsem pokračoval jinou pěknou lesní cestičkou mírným kopečkem vzhùru,ale po několika stech metrech další zátaras,ale neobjetitelný,vlevo stráò nahoru,vpravo strž. Najel jsem si jako s kamionem a snažil se napoprvé otočit s protočením zadního kola,napùl se to podaøilo(úzká cestička a málo místa). Motor opět zdechnul a zadní kolo se hrnulo do té strže,šup dolu z motorky,nastartovat a tlačit. zadní kolo najelo na šutr,takže docela zábava. Byl jsem sám,takže mně docela cvakala prdelka. Naštěstí jsem to ustál,ale....:evil:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • MotejlKuba
  • Avatar uživatele MotejlKuba
  • Offline
  • Výborný diskutér
  • Výborný diskutér
  • XTZ 750 Superténéré
Více
16 roků 1 měsíc zpět #4646 od MotejlKuba
Odpověděl MotejlKuba pro téma LESY
Taky jezdím kde se dá a když to někomu vyprávím,tak se na mně kouká jak na ulhanýho debila,že drko do terénu není a po silnici to taky poøádně nejede.Vždy stírám tím,že záleží na øidiči.Od mala se mi líbí dakary a drko je nejterénější v této tøídě a taky za dobrý peníze (mùj názor)










Forever Suzuki
Kdo v terénu nepadá,jezdí pod své možnosti :)
Taky mám vlastní web :)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 týden zpět #4922 od honz
Odpověděl honz pro téma LESY
Teď mě poslední dobou taky chytlo jezdit po polòačkách a lesích, ale u nás na jihu Moravy je to spíš samá rovinka. Vzadu mám drapák a to je paráda. Jinak SEčko je oproti Rku co jsem měl pøedtim perfektně ovladatelné a neškube v nižších otáčkách, jen ta váha...no ale budou SM kola takže pak šup na silnici a jen asfalt.
Jinak pokukuju po krosce, asi budu jezdit motokros:laugh:

Ráfky, dráty, niple, výplety... :ohmy:
http://www.hprwheels.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • MotejlKuba
  • Avatar uživatele MotejlKuba
  • Offline
  • Výborný diskutér
  • Výborný diskutér
  • XTZ 750 Superténéré
Více
16 roků 1 týden zpět #4942 od MotejlKuba
Odpověděl MotejlKuba pro téma LESY
Motokros jo? :laugh: taky nad tím uvažuju,ale finance na ni postrádám :blink:

Forever Suzuki
Kdo v terénu nepadá,jezdí pod své možnosti :)
Taky mám vlastní web :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #5098 od ironracing
Odpověděl ironracing pro téma LESY
tak ja davam prevazne lesy a pola a nutne aj asfalt, ale ked je blato, tak to je uplna bomba. to vzdycky dojdem zajebany aj za usami...B)

nejsi z cukru, tak nefnukaj!!!
IronRacing

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #5117 od VFR
Odpověděl VFR pro téma LESY
MotejlKuba napsáno:

Motokros jo? :laugh: taky nad tím uvažuju,ale finance na ni postrádám :blink:

financne?? spis fizycky :laugh: :laugh: dobrou krosku 250 2takt sezenes za 35000.- pac papiry nepotrebujes. ale vydrzet par kol na trati je fakt umeniB)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Venca
  • Avatar uživatele Venca
  • Návštěvník
  • Návštěvník
15 roků 9 měsíců zpět #6079 od Venca
Odpověděl Venca pro téma LESY
Jo jo, taky rád zabrousim do terénu, ale na silnici se pøecijen cejtim jistější. Jednou sem obul na Dé Ero MX drapáky a to byl mazec v terénu, ovšem na sfaltu taky:-( hned sem to v jedný zatáčce položil, ta pøilnavost tam holt neni.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Venca
  • Avatar uživatele Venca
  • Návštěvník
  • Návštěvník
15 roků 9 měsíců zpět #6080 od Venca
Odpověděl Venca pro téma LESY
Tak to tě obdivuju, dálnici se vyhejbám jak čer køíži. Hrozně mi vadí hrbit se za tim aby tě to neodfouklo a smažit to furt a furt a furt...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Venca
  • Avatar uživatele Venca
  • Návštěvník
  • Návštěvník
15 roků 9 měsíců zpět #6081 od Venca
Odpověděl Venca pro téma LESY
Jo to znám, taky občas jezdim po lese ale na tu turistickou bych si netrouf, sem občas i pěšák a vášnivej cyklista a to by mi pøipadalo moc. A hlavně ten laďák no. Jinak myslim že super je bejvalej vojenskej prostor Ralsko. Je to tam pěkný a rozlehlí, poøád objevuju nový a nový kouty. Neni problém zabloudit i s mapou:-). Lidí málo. Ikdyž poslední dobou už to začíná bejt provaøený a prej policajti tam dělaj dusno.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.734 sekund
Powered by Kunena fórum