Download menu

Pepo sbohem

  • Petr a Vlasta
  • Avatar uživatele Petr a Vlasta Autor tématu
  • Offline
  • Dobrý diskutér
  • Dobrý diskutér
Více
1 měsíc 17 hodin zpět - 1 měsíc 12 hodin zpět #22111 od Petr a Vlasta
Pepo sbohem vytvořil uživatel Petr a Vlasta
Ahoj kamarádi,s těžkým srdcem oznamujeme se souhlasem Lenky že s námi bohužel dojezdil náš kamarád Pepa-čert.
Poslední jízda a rozloučení bude 23.5.2026 v Blížejově.Pokud by jste dojeli se rozloucit byli bychom moc rádi,
Přespání ve stanu nebo v Podhájí na chatce.Cas se upřesní.
R.I.P Pepo. ať ti to tam dobře jezdí.....
Přílohy:
Poslední změna: 1 měsíc 12 hodin zpět uživatelem Petr a Vlasta.
Poděkovali: Piwča, Bedža, vencavenca

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
1 měsíc 7 hodin zpět #22112 od backmen
Odpověděl backmen pro téma Pepo sbohem
Kurva

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
1 měsíc 7 hodin zpět #22113 od backmen
Odpověděl backmen pro téma Pepo sbohem
Všecko je napíču

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
4 týdnů 2 dní zpět - 4 týdnů 2 dní zpět #22114 od sam
Odpověděl sam pro téma Pepo sbohem
Tohle je bohužel velmi smutná zpráva. Jsem rád, že jsem Pepu měl čest poznat. Vždy na něj budu vzpomínat v dobrém a když se podívám tam nahoru , řeknu si, že jsem znal "čerta", který je v nebi.
Poslední změna: 4 týdnů 2 dní zpět uživatelem sam.
Poděkovali: admin, vencavenca

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
4 týdnů 1 den zpět - 4 týdnů 1 den zpět #22118 od Sniper
Odpověděl Sniper pro téma Pepo sbohem
do pí.. ku.. .....

kurwa, jako to je fakt na hovno, V kolik a kde? a víme co se stalo?

Burn rubber, not your soul.
Buď to se štítem, nebo na něm.
I cesta, je cíl

sniper(zavinac)dr-650.com

ICQ: 42379274
Poslední změna: 4 týdnů 1 den zpět uživatelem Sniper.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Petr a Vlasta
  • Avatar uživatele Petr a Vlasta Autor tématu
  • Offline
  • Dobrý diskutér
  • Dobrý diskutér
Více
4 týdnů 11 hodin zpět #22119 od Petr a Vlasta
Odpověděl Petr a Vlasta pro téma Pepo sbohem
Poslední jízda pro Pepu.
Se uskuteční 23.5 v 10:00 hodin u
Hasičárny v Blížejově. A posezení v restaurací Česka Kubice 60 bude od 15:00. Kdo bude chtít posedět ať potvrdí účast. Skrz plánované občerstvení. Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
3 týdnů 4 dní zpět #22120 od Martin
Odpověděl Martin pro téma Pepo sbohem
Není to vůbec dobrá zpráva. Sakra. Je mně to moc líto a mrzí. Žádná slova nevyjádří tuto ztrátu.
:( :(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
3 týdnů 3 dní zpět #22123 od admin
Odpověděl admin pro téma Pepo sbohem
Ahoj, tak to je velmi smutná zpráva :unsure:

Upřímnou soustrast zarmoucené rodině.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.393 sekund
Powered by Kunena fórum